O NÁS

 

 

Za DZIVOČINA značkou sa skrývajú dvaja mladí nadšenci (Zuzana a Radovan) kvalitného prirodzeného jedla, športu a veľkí pôžitkári, čo sa odzrkadlilo aj na našich  produktoch- JEMoch, ktoré sme odvážne ukázali svetu.

 

 U nás doma si potrpíme na kvalitu všetkého, čo vložíme do seba formou jedla a presne takýto prístup sme zaviedli  aj do tejto našej firmičky na výrobu SLANINOVÝCH, KLOBÁSOVÝCH a CIBUĽOVÝCH JEMOV. 

 
navrh01orez
 

Toto sú naše hlavné pravidlá, zásady, priority, alebo to môžme nazvať našou ,,svätou" 4-štvorkou, ktorými sa pri každom jednom kroku, čo sa JEMov týka, riadime:

 
 
nasafilozofia 

 

Pri výrobe používame tradičné a menej tradičné suroviny prírodného pôvodu a našou hlavnou zásadou pri ich výbere je dbať na kvalitu a čistotu.

Výrobe našich produktov predchádzalo množstvo experimentov v domácej kuchyni, aby sme mohli ponúknuť produkty ukrývajúce v sebe unikátne chute.

Ich názov je JEM [džem] a základ tvorí slanina, klobása alebo cibuľa, ktoré sú v chuťovej symfónii so sušeným ovocím, koreninami a bylinkami.

 

 

 

  

Nepoužívame rafinovaný cukor, palmový olej, žiadne ,,é-čka“ ani konzervačné látky a na našich produktoch si môžu pochutnať aj alergici na lepok či mlieko.

 

 

 

 

Naše výrobky sa neskrývajú za nízku cenu, pretože sa snažíme vždy ponúknuť pre zákazníka produkt vyrobený z tých najlepších prírodných surovín, bez použitia chemických prísad, umelých dochucovadiel či rôznych náhrad, a tým potešiť každého labužníka, ktorý má rád kvalitu a čistotu chuti.

 

Skrz naše produkty si prajeme nech je pre Vás pojem JEM odteraz synonymom spojenia kvalitných prírodných surovín a lásky z varenia a experimentovania v kuchyni.

 
 
Veríme, že s našimi výrobkami budete naozaj spokojní a zažijete nové gastronomické pôžitky.
 

Tím DZIVOČINA

 

 

 

Tento web používa tak ako väčšina webov, súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.